Copyright 2023 - STAVEBNA KERAMIKA BN, s.r.o.

 

LETÁKY A KATALÓGY

Katalóg Tubadzin Prestige Line 2020

Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

Prelistovať katalóg

Katalóg Tubadzin 2020

Prinášame výber tých najpredávanejších a najžiadanejších kolekcií. Nechajte sa unášať na vlnách fantázie, prezrite si katalóg dôkladne a vyberte si svoju vysnívanú kúpeľňu.

Prelistovať katalóg

Katalóg Baukeramika 2020

Katalóg Baukeramika Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

Prelistovať katalóg

Katalóg Arté - katalóg obkladov a dlažieb 2020

Opäť k Vám prichádzame s jedinečným katalógom produktov z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg AB 2017

Prinášame Vám absolútnu novinku – španielske obklady a dlažby od spoločnosti Azulejos Benadresa. Od svojho vzniku je fabrika verná svojej filozofii, ktorá stavia na trendovom dizajne a kultivovanosti, nekompromisnej kvalite, technologicky kvalitných produktoch a spoľahlivých službách. Výber kvalitných surovín a moderná výrobná technológia sú zárukou tých najkvalitnejších produktov. Výrobca svojím klientom ponúka svet nekonečných možností pre návrh osobitého štýlu do každého prostredia s možnosťou výberu z rôznych formátov, povrchových úprav, farieb a grafiky.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg Tubadzin 2019

Skupina Tubadzin je jedným z vedúcich poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb. Od začiatku pôsobnosti cieľavedome rozvíja svoju ponuku výrobkov a prispôsobuje sa náročným potrebám rôznych skupín zákazníkov. Každý výrobok spoločnosti spĺňa najprísnejšie európske štandardy. V rámci zákazníckeho servisu sme skrátili termíny dodávok obkladov a dlažieb na minimum, čo umožňuje našim zákazníkom čo najskôr realizovať svoje projekty. Tento katalóg obsahuje starostlivo vybrané kolekcie, ktoré oslovia širokú skupinu zákazníkov. Moderný, nadčasový dizajn splní predstavy aj tých najnáročnejších klientov.

 

Prelistovať katalóg

Katalóg Svet dlažieb 2019

Prinášame Vám nový katalóg zo „SVETA DLAŽIEB“, v ktorom nájdete množstvo nových a atraktívnych kolekcií pre Vaše projekty, stavby a rekonštrukcie. Vybrali sme pre Vás tie najpredávanejšie a najžiadanejšie kolekcie dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny inšpirované samotnou prírodou sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo Vašich domoch, bytoch, kanceláriách. Množstvo farieb, odtieňov, dekorov a rozmerov Vám dáva nekonečný priestor pre vytvorenie unikátnych projektov. V katalógu nájdete kolekcie určené pre použitie v interiéroch aj exteriéroch, či už ako dlažby, obklady alebo fasádne prvky. V závere katalógu nájdete praktické rady ako postupovať pri realizácii pokládky a ako sa o už položenú dlažbu starať tak, aby Vám prinášala radosť dlhé roky.

 

Prelistovať katalóg

 

Katalóg Prestige Line 2019

   V spolupráci s popredným európskym producentom – značkou TUBADZIN sa nám to podarilo. Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu. Katalóg v sebe spája tri veľké skupiny obkladov a dlažieb, ktoré sú na trhu známe ako kolekcie značiek Prestige Line  , Prestige Line Plus a Maciej Zien. Je to výber štýlových, moderných a hlavne nadčasových kolekcií, ktoré v kombinácii s výbornou kvalitou, zaujímavou cenou a atraktívnym dizajnom dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Prelistovať katalóg

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2019-2020

 

Opäť k Vám prichádzame s jedinečným katalógom produktov z dielne fabriky ARTÉ CERAMICA. Starostlivo vybrané kolekcie našimi profesionálmi sú odpoveďou na požiadavky Vás, našich zákazníkov. Tento katalóg je spracovaný tak, aby korešpondoval so stojanom, na ktorom sú vystavené produkty tohto popredného výrobcu. Týmto spôsobom je orientácia a výber produktov veľmi jednoduchá a rýchla. V tomto katalógu nájdete množstvo inšpirácií za vynikajúce ceny nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované najmä kameňom a drevom, ktoré sú najžiadanejšie na trhu. Veľký výber rozmerov, odtieňov, dekoračných prvkov a kvalita použitých materiálov, je zárukou Vašej spokojnosti.

Prelistovať katalóg

Katalóg SAPHO

Katalóg SAPHO ponúka kompletný sortiment pre kúpeľne, ako sú:

 

f t g m